O FIRMIE

Jak to w życiu bywa, ogrodzenia zrodziły się przypadkiem, a chęć dążenia do perfekcji spowodowała, że zajęliśmy się stawianiem ogrodzeń. Oferujemy naszym Klientom kompleksową usługę, pomagamy dobrać ogrodzenie pasujące do nieruchomości , wykonujemy je oraz automatyzujemy.  Świadczymy serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Jesteśmy dystrybutorem ogrodzeń firmy KONSPORT ale również możemy naszym Klientom zaproponować realizację projektów autorskich. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, nasze wyceny są oparte o wartości zdjęte z natury i pozwalają oszacować koszta z dokładnością co do złotówki. Ogrodzenia  nie mają przed nami tajemnic.  Przez lata pracy zdobyliśmy doświadczenie w ogrodzeniach stalowych jak i murowanych. Zapraszamy do naszej siedziby, gdzie można zobaczyć naszą ofertę. Z przyjemnością doradzimy co można zrobić, żeby dodać splendoru posesji, którą będziemy grodzić. Wbrew pozorom funkcjonalne i estetyczne ogrodzenie to nie płotek.
Aby móc zaoferować naszym Klientom kompleksowość obsługi, proponujemy automatyzacje bram w oparciu o sprzęt wiodących producentów na rynku automatyki bramowej. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marek NICE FAAC oraz TOUSEK i DTM. Pozawala nam to dobrać adekwatny sprzęt do oczekiwań Klienta na długie lata. Doprecyzowanie Państwa potrzeb daje nam gwarancje zadowolenia, co jest dla nas najważniejsze! Staramy się działać na zasadzie poleceń, a to jest możliwe tylko wtedy, gdy Klient jest zadowolony.
Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym oraz dystrybutorem desek kompozytowych firmy Hartika
Jako uzupełnienie naszej oferty mamy przyjemność zaoferować Państwu produkty wiodącego producenta na rynku firmy KRISPOL. W naszej ofercie są wrota garażowe, drzwi wejściowe, oraz okna. Wybranie jednego dostawcy wszystkich wymienionych produktów daje nam pewność, że kolory stolarki w całym budynku będą takie same. Proponujemy Państwu dostarczenie towaru do samodzielnego montażu jak i kompleksową usługę wykonana przez naszych fachowców, co gwarantuje wieloletnie korzystanie z towaru najwyższej jakości.
Jesteśmy nastawieni na profesjonalizm i zadowolenie Klienta. Nasze motto to RAZ A DOBRZE. Główną gałęzią naszej działalności są szeroko pojęte ogrodzenia. Nie boimy się wyzwań ani nietuzinkowych realizacji. Jeśli potrzebujecie Państwo konsultacji lub burzy mózgów to zapraszamy do nas, na  pewno wspólnymi siłami znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie!

AKTUALNOŚCI